Dan škole 2017.

Sport-Dan škole,19. 5. 2017.

Među razredni turnir 5.-ih  razreda u malom nogometu

Astrid Čulić, prof.

Učenici petih razreda obilježili su Dan škole među razrednim turnirom u malom nogomet.

Sudjelovale su 3 ekipe koje su činila 4 dječaka i 2 djevojčice + zamjene u podjednakom omjeru.

U sportskom i navijačkom ozračju s unaprijed pripremljenim rekvizitima i plakatima za navijanje utakmice su započele u 15,00.

Odličnom igrom pobjednici turnira su učenici i učenice 5. b razreda, dok je 2. mjesto osvojio 5. c razred, a treće 5. a razred.

Suci Petar Jozić, Mihael Škorić iz 8. c razreda i Marijan Krištić, Ivan Mandušić i Elmedin Ibrahim, 6. c odlično su odradili suđenje i uz neznatne intervencije i malobrojne žute kartone dobro vladali ozračjem na terenu.

Za točnost vođenja zapisnika i mjerenja vremena trajanja utakmica zaslužne su učenice Tereza Glasnović, Matea Gučec i Anastazija Špehar iz 7. a razreda.

Najbolji strijelac turnira je Petar Glasnović sa 5 postignutih golova te Sebastijan Ćibarić sa 3.

Najborbeniji igrač bio je Marko Pačalat 5. a razred koji je kao kapetan ekipe uspješno vodio ekipu u kojoj su se neki od planiranih igrača razboljeli pa su ih mijenjale djevojčice.

Svi sudionici turnira dobili su diplome kao uspomenu na obilježavanje Dana škole i prvog međurazrednog turnira.

Pohvala svim učenicima koji su sudjelovali u natjecanju te navijačima koji su bodrili svoje ekipe te pripremili navijačke transparente i rekvizite.

POPIS NOGOMETNIH EKIPA 5. raz. ( DAN ŠKOLE, 19. 5. 2017.)

5. A

1. Marko Pačalat (kapetan)
  2. Mateo Habibović
  3. Fabijan Gečević