Svjetski dan vode
Autor: Valentina Ćorić, 8. 4. 2021.

Ususret Svjetskom danu voda koji se obilježava 22. ožujka, u našoj je školi u sklopu projekta "Voda - izvor i nositeljica života" održan Projektni tjedan u razdoblju 15. - 19. ožujka. Tijekom tog tjedna učenici razredne i predmetne nastave provukli su temu Voda kroz brojne predmete, a od radova koje su izradili na radionicama napravili smo školsku izložbu.

Za sve vas koji niste mogli vidjeti našu izložbu uživo, u ovoj e-knjizi vodimo vas kroz virtualnu izložbu radova učenika naše škole izrađenih u projektu "Voda - izvor i nositeljica života". Detaljne opise radionica možete pronaći na mrežnoj stranici školske knjižnice  "Mala knjižnica".

Voda- izvor i nositeljica života