Siječanj
Autor: Valentina Ćorić, 21. 1. 2021.

Učenici 2.b i 1.b sa svojim učiteljicama Nadom Ban i Suzanom Skrbeta u suradnji s knjižničarkom Marijom Gajski, prikupili su u 12. mjesecu 2020. hranu za odbačene mačke koje su se smjestile  na području  planinarskog doma Gorščica.

Više pročitajte i pogledajte fotografije pod OPŠIRNIJE.

O macama redovito brine gospodin Dragan koji je često na Gorščici, ali kako je planinarski dom stradao u potresu, gospodin Dragan odlazi tamo samo nahraniti mačke koje su ostavljene na milost i nemilost u prirodi.

Prikupljenu hranu donirali smo gospodinu koji nam se zahvalio i ostao zatečen dobročinstvom dječice naše škole.

Svima je uputio pozdrave, a kako su mace poludivlje i divlje, ovo je nekoliko slika koje smo uspjeli uhvatiti.

Planinarski dom Gorščica