3. okrugli stol
Autor: Valentina Ćorić, 31. 3. 2021.

3. OKRUGLI STOL

Pred proljetne praznike učenici su se pohvalili svojim čitateljskim umijećem i brojem pročitanih knjiga.

Važno je ipak naglasiti da nije broj pročitanih knjiga najznačajniji, iako je i on dobar pokazatelj čitalačkog umijeća, nego da samo toliko svladali čitanje da uživamo u svakoj pročitanoj knjizi.

TENA

Ove godine sam pročitala knjige "Dolina divovskih kostura", "Lov na škrinju s blagom", "Pustolovina na divljem zapadu", "Tajna dvorca strave", "Zagonetka mucavog papagaja", "Ja nisam super miš", pet knjiga o Kapetanu Gaćeši, "Kleopatra i zagonetna mumija" i "Detektiv Miki".

Ove knjige su bile zanimljive, a neke i zabavne..

Najviše volim čitati detektivske romane.

Preporučila bih prijateljima "Detektiv Miki" zato što se lako čita, a zanimljiva je!